logotypy UE

Harmonogram oraz szczegóły szkolenia w ramach projektu „UPH w Siedlcach - Uniwersytet MAXI” realizowanego na podstawie umowy o dofinansowanie projektu nr: POWR.03.05.00-00-A034/19-00

Szkolenie Savoir-vivre wobec osób z niepełnosprawnością

Szkolenie skierowane jest do wszystkich studentów UPH, zwłaszcza z pierwszych roczników studiów.

W ramach programu szkolenia słuchacze zostaną zapoznani z tematyką niepełnosprawności ruchu, słuchu, zaburzeń mowy, wzroku oraz ogólnego stanu zdrowia. Celem szkolenia jest uwrażliwienie na indywidualne potrzeby tych osób oraz omówienie barier, jakie napotykają ich w codziennym życiu, a także omówienie zasad savoir-vivre wobec osób  niepełnosprawnościami.

PROWADZĄCY SZKOLENIE

• Anna Kowalczyk – pracownik UPH CKiRON
  • Halina Grzeszczuk -  pracownik UPH CKiRON
  • Anna Siliwoniuk -  pracownik UPH CKiRON
  • K.Meszyńska – studentka
  • M.Wysocka – studentka
  • K.Wiśniewski – student
  • L.Perka- studentka

FORMA SZKOLENIA

On-line

TERMINARZ SZKOLEŃ

• I grupa 8.12 w godz. 9.00 – 15.00
  • II grupa 15.12 w godz. 9.00 – 15.00
  • III grupa 12.01.2021 w godz. 9.00 – 15.00
  • IV grupa 19.01.2021 w godz. 9.00 – 15.00

W celu przystąpienia do kursu prosimy o wypełnienie następującego formularza online:

Zapisy do grup rozpoczynających zajęcia w grudniu  trwają do 6 grudnia 2020 r., pozostałych do 8 stycznia 2021 r.

Po przesłaniu danych, każdy uczestnik otrzyma niezbędne dokumenty oraz materiały szkoleniowe. Po zakończeniu kursu zostanie wystawione zaświadczenie o jego odbyciu.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Pytania proszę przekazywać na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.